Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Dernekten Haberler arrow Değerli Hemşehrilerim
Değerli Hemşehrilerim Yazdır E-posta

Bir dönemi daha geride bırakıyoruz.Kurucusu olduğumuz Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanlık ğörevini 3 Mart 2012 tarihinde yeni seçilen Yönetim Kurulu Başkanına devredeceğim.
Yönetimde kaldığım sürede yapmış olduğumuz hizmetleri sizlerle paylaşmak istiyorum.
1 Haziran 2006 tarihinde kurulan Derneğimizin kuruluşundan 3 mart 2012 tarihine kadar olan sürede gerçekleştirdiğimiz hizmetler ana kalemleriyle şunlardır.

1-14 ayrı Bademli'li öğrencimize düzenli burs verilmiştir.
2-Sağlık durumu bozuk 3 ayrı köylümüze sağlık yardımı yapılmıştır.
3-köyümüz alt yapısına yardım yapılarak köyümüzden uzak olmadığımız mesajı verilmiştir.
4-Dernek üyelerimizin çoçuklarının dügünlerine çiçek sepetleri gönderilerek beraber olduğumuz mesajı verilmiştir.
5-Derneğimiz adına bir cep telofonu alınarak köylülerimizin kaynaşmalarını sağlamak için mutlu günlerinde ve dayanışmalarını sğlamak için acılı günlerinde kayıtlı cep telofonlarına sms'ler gönderilerek duyurular yapılmıştır.
6- derneğimiz için web sayfası açılarak köylülerimizin internet yoluyla kaynaşmaları ve Derneğimiz çalışmalarına katılımları sağlanmıştır.

7-2010 ve 2011 yılları için Köyümüzün resimlerinden oluşan takvimler bastırılarak bütün köylülerimize dağıtılmış olup bununla da derneğin varlığından bütün köylülerimizin haberdar olmasını amaçlanmıştır.
8- İstanbul'da düzenlenen bozkırlılar arası futbol turnuvasına köyümüz olarak iştirak edilerek, hemşerilik kaynaşması ve köylülük duygusu algısının yaşaması amaçlanmıştır.
9-İstanbul'da düzenlenen bozkırlılar pikniğine köylülerimizin katılımı için 200 adet davetiye alınıp köylülerimize dağıtılarak köylülerimizin kendi aralarında ve hemşehrilerimizle kaynaşması amaçlanmıştır.

10-Her yıl bütün köylülerimize açık iftar yemekleri düzenlenerek, köylülerimizin bir arada olmalar ve kaynaşmaları amaçlanmıştır.
11-Her yıl üyelerimize ve köylülerimize açık iştişare toplantıları yapılarak, Dernek çalışmaları hakında bilgi sahibi olmaları amaçlanmıştır.
12-Köyümüzün tarihi ve kültürel yapısını anlatan"Konya'da bulunan köylülerimizin fikir öncülüğü yaptığı ve Enver Hoca'mızın emek vererek hazıladıgığı " köyümüze ait kitap bastırılarakrarak bütün köylülerimize dağıtımı sağlanmıştır .bu kitapla köyümüz ve köylülerimizin dünü, bugünü ve geleceğinin köprüleri kurulmuştur.

13- Özellikle bu dönemde gerçekleştirmek istediğimiz ve hayallerimiz olan Dernek merkezi binası alınarak derneğimize dolayısıyla köyümüze ve köylülerimize kazandırılmıştır. bu hizmetle derneğimizin ayakları üstünde durarak kalıcı olması sağlandığından önemi büyüktür.

14- Kendi binamız olan yeni Dernek merkezimizin tadilatı, boyası ve tefrişatı yapılarak Derneğimize yakışır ve kullanılır hale getirilmiştir.
şüphe Yok ki insanlar ve yönetiçiler geçici, yapınlan hizmetler kalıcıdır.

yapmış olduğumuz hizmetleri yeterli bulmayan hemşehrilerimiz olabilir. Ne var ki mevcut imkanlar içinde en gerekli ve azami hizmeti yaptığımıza inanıyorum.

Bugün geldiğimiz nokta, dünkü tercihlerimizin sonucu olmuştur.
Allaha binlerce şükürler olsun ki, bu konuda yanılmadığımı görerek ve kıt imkanlarımızla yapmak istediklerimizin azamisini gerçekleştimiş bulunuyoruz .
Göreve geldiğim 1 haziran 2006'dan,görevi bırakacağım 3 Mart 2012'ye kadar, yanımda olan ve bana desteklerini esirgemeyen başta yönetim Kurulu saymanımız

Hayri YİLMAZ ile Yönetim Kurulumuzun diger asıl ve yedek üyelerine, Denetim kurulu üyelerine, varlığı bizim için güç kaynağı olan ve daima bizimle olduğunu bize hissettiren

Hocamız Enver GÜLERE'e Dernek üyelerimize ve bütün köylülerimize teşekürlerimi sunar, hayatlarının huzurlu, sağlıklı ve mutluluk içinde geçmesini dilerim.

SAYGILARIMLA

 

1 Haziran 2006-3 Mart 2012
Dönemi Dernek Başkanı
Mehmet ZENGİN

 

Dernekten Haberler

Değerli Hemşehrilerim
Dernekten HaberlerBir dönemi daha geride bırakıyoruz. Kurucusu olduğumuz Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanlık ğörevini 3 Mart 2012 tarihinde yeni seçilen Yönetim Kurulu Başkanına devredeceğim.
 
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLERİZ
SAYIN KÖYLÜLERİMİZ VE DERNEK ÜYELERİMİZ SİZLER BİZLER HEP BERABER BİR AİLEYİZ SİTEDE OLUŞAN EKSİK HATA GÖRÜŞ ÖNERİ HER TÜR BİLDİRİMLERİNİZİ BİZLERE BELİRTİNİZ. HER TÜR BİLDİRİMLERİNİZİ ZİYARETÇİ SAYFAMIZA YAZABİLİRSİNİZ KISA SÜREDE SİZLERLE İRTİBATA GEÇİLECEKTİR. TLF :0532 366 80 88
Active Image
 
 
 

Bademli Köyü Derneği

Duyurular

YARDIM VE KATKI DUYURUSU

20 MART 2022 TARİHİNDE YAPACAGIMIZ ETKİNLİGE MADDİ KATKI YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LÜTFEN ŞEKERBANK BADEMLİ KÖYÜ DERNEGİ İBAN NO:TR 56 0005 9022 6053 5022 6562 65 KATKILARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TŞK EDERİZ

DERNEK AİDAT YATIRMA


SAYIN ÜYELERİMİZ AİDATLARIMIZI İNTERNET ÜZERİNDEN YATIRABİLİRSİNİZ DERNEK HESAP NUMARAMIZ ŞEKERBANK ŞİRİNEVLER ŞB BADEMLİ KÖYÜ DERNEGİ İBAN NO: TR56 0005 9022 6053 5022 6562 65 DERNEK AİDAT BEDELİ AYLIK 30 TL YILLIK 360 TLCEMAL ALPAT
BADEMLİ KÖYÜ DERNEGİMİZİN YEDİNCİSİNİ DÜ

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

  • KÖYÜMÜZDE MAALESEF OKUL YOKTUR ANCAK İLK ORTA VE L...
  • köyünüzde orta okul var mı kpss tercihlerim için s...
  • BUGÜN İTİBARİYLE KÖY KAMERAMIZ UYGULAMAYA GEÇMEMİŞ...
  • sayın üyelerimiz aidat bagış vs ödemeisteyen üyele...
  • Bir avcı, evine gelen misafirlerine eski bir ayı p...

Üye Girişi

Üye Girişi

KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi