Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


Bahadır şahin    04 Nisan 2016 22:44 | İst.
Banessi_fur@hotmail.com
Bu haftaki zorlu Küçük hisarlık maçında 7-3 yenildik ama yinede iyiydik. Yirmi gol yiyenler vardı bu takımdan. Tüm oyıncuları teknik heyeti ve emeği geçenleri kutluyorum. Birde maç sonrası yağlı yedik güzeldi küm yaptıysa ellerine sağlık.

DERNEK YÖNETİM KURUL    03 Nisan 2016 19:37 | İST
2016 BOZXKIRLILAR DOSTLUK FUTBOL TURNUVASINDA BUGÜN OYNADIGIMIZ MAÇTA HİSARLIK.A 7-3 YENİLDİK HER İKİ TAKIMIDA TEBRİK EDER KUTLARIZ.

DERNEK YÖNETİM KURUL    01 Nisan 2016 22:05 | İSTANBUL
DUYURU VE BİLGİLENDİRME

SAYIN BADEMLİ KÖYLÜLERİMİZ TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIGI (TOKİ) NÜFUSU 5000,İN ALTINDA OLAN YERLEŞİM BİRİMLERİNDE TOPLU KONUT TALEBİNİN BELİRLENMESİNE YÖNELİK ANKET ÇALIŞMASI BAŞLATMIŞTIR
BU DOGRULTUDA BADEMLİ KÖYÜMÜZÜ,DE KAPSAYAN BÖYLE BİR UYGULAMA SİZ KÖYLÜLERİMİZİN TALEPLERİNE SUNULMUŞTUR
BAHSİ GEÇEN UYGULAMANIN BADEMLİ KÖYÜ SOSYAL DAYANIŞMA YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ İLE HİÇBİR YASAL HUKUKİ BİR BAĞLANTISI YOKTUR DERNEĞİMİZ,İN BU KONUDAKİ SORUMLULUĞU SADECE SİZLERE BİLGİ VERME AMACI TAŞIMAKTADIR VE SİZLERİN DOLDURACAĞI BU ANKET FORMUNU YETKİLİ MERCİLERE TESLİM EDECEKTİR
BU FORMU AVRUPA YAKASINDA METİN ULU,NUN KAHVESİNDEN ALABİLİRSİNİZ
ANADOLU YAKASINDA İSE DERNEK MERKEZİMİZDEN VEYA DERNEK YETKİLİLERİNDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ
CEMAL ALPAT DERNEK BAŞKANI : 0532 366 80 88

CEMAL ALPAT    31 Mart 2016 11:23 | BAŞAKŞEHİR
SAYIN BADEMLİ KÖYLÜLERİMİZ 03 NİSAN PAZAR GÜNÜ SAAT 13-14 (1-2)ARASI KÜÇÜK HİSARLIKLA BADEMLİSPOR MAÇIMIZ VARDIR SPORCU GENÇ KARDEŞLERİMİZE TARAFTAR SEYİRCİ DESTEGİ VERMENİZİ ÖNEMLE VE ÖZELLİKLE RİCA EDERİM.

CEMAL ALPAT    28 Mart 2016 17:51 | BAŞAKŞEHİR İST
SAYIN BAHADIR ŞAHİN HER İKİMİZİN YAZDIKLARINI OKUYAN ARKADAŞLAR MUTLAKA KENDİLERİNCE MAKUL BİR DEGERLENDİRME YAPMIŞLARDIR BEN BİZİM İNSANIMIZI ÇOK İYİ TANIDIGIMI BİLDİGİMİ SÖYLEYEBİLİRİM ONLARDA VİCDANLARINDA MUTLAKA DEGERLENDİRMİŞLERDİR DİYEYİM VE KONUYU KAPATAYIM. SANA SON YAZDIKLARINDAN DOLAYI BU KARŞILIKLI YAZILARIN UZAYIP GİTMEMESİ ADINA EN UFAK BİR CEVAP VERMEYECEGİM FAKAT ŞUNU İYİ BİLMENİ İSTERİMKİ NE SANA NEDE BİR BAŞKA KÖYLÜME ASLA KİN VE NEFRET DUYMADIM AMA KIRGINLIK MI EVET O FARKLI BİR DUYGUDUR FARKLI BİR YAŞAMDIR.
CEMAL ALPAT.

Bahadır Şahin    27 Mart 2016 21:22 | İstanbul
Banessi_fur@hotmail. Com
Sayın Başkan bu son cevabım burdan, ama sizle oturup konuşmak isterim hem Bozkırlılar der. De hemde Bademli köyü der. de. Çok memnun olurum. Kısaca cevap veriyim. Dediğim masrafları iki çiçeği Y. Tok başkana sorarak yaptım ve yap dedi sorabiliriz hesaptan düşmesenizde önemli değil. Yunusa verilen parayı ise kendi aramızda karar verdik gençlerle her buluşmamızda elli elli verip eski aidat da kapatıcaktık mezu burdan geliyor. Yunus Güler sende uslubunu düzelt yazın hoş değil. Yanlış biyazım varsa söyle.
2- size niye gelmediniz derken, ne yaptın diye sordunuzya bende daha o gün yaptığım bişeyi söyledim ve yoktunuz. Yoktunuz bu sizin kararınız tamam ama emeğe birazcık saygı duyun diye yazdım. Şunuda söyliyim Bademli köyü der. Baş. Olarak sizi Çoğu yerde görmek gğzel bişey. Takdir eder kendi adıma tesekkür ederim.
3 - seçim salon ikram çok güzeldi ama, yok susun, başjan adaylarına söz verilmemesi, hiç bişey demeden direk seçime geçilmesi, seçim öncesi evlere mektup atıldınız diye, bunun gibi şeylere kızıp yazdım, hoş olmasada haksızda sayılmam, durup dururken yazmadım.
4- duyduklarına inanmak doğrumu, her duyduğuna inanırmısınız, ben kimden plaket istemişim benim ağzımdan böyle bişeyduydunuzmu. Aynı kelimeyi Mehmet Zengin başkanada demişler.
5- sen derneği eleştiricek biri diğilsin derken ne demek istedimiz. Benim yüz kızartıcı bişeyimimi gördünüz yada nedir bu lafın anlamı hiç hoş olmamış sözleriniz.
Ben sizin başkanlıktan buyana yaptıklarınız takdir ediyorum, teşekkürde ediyorum. Sizdende bizim yaptıklarımızı görmenizi isterim, beni hiç saymanız size bişey kazandırmaz. Az çok benşmde emeğim var bu ortamlarda bunları yok Saymassanız sevinirim. Saygı ve sevgilerimle.

DERNEK YÖNETİM KURUL    27 Mart 2016 20:04 | BAŞAKŞEHİR
2016 BOZKIRLILAR FUTBOL TURNUVASINDA BUGÜN YAPTIGIMIZ MAÇTA KUŞÇA SPOR,U 14-6 KAZANDIK HER İKİ TAKIMIMIZIDA KUTLAR SPORCU KARDEŞLERİMİZİDE DUYARLI ÖZVERİLİ DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI AYRICA TŞK EDER KUTLARIM.

AYRICA 03 NİSAN PAZAR GÜNÜ KÜÇÜK HİSARLIK İLE MAÇIMIZ VARDIR ÖZELLİKLE BU MAÇTA SİZLERİN DESTEGİNİZE İHTİYACIMIZ VAR KÖYÜMÜZE VE GENÇ KARDEŞLERİMİZE DESTEK OLALIM LÜTFEN.
DERNEK BAŞKANI CEMAL ALPAT

MEHMET ALİ ALHA    26 Mart 2016 10:50 | İSTANBUL
YA İSTEYEN DERNEĞE GELİR
İSTEYEN GELMEZ
İSTEYEN İSTİFA EDER
İSTEMEYEN ETMEZ
NE KADAR UZADI BU KONU
CEMAL ABİ SENDE YAZMA
BAHADIR ABİ SENDE YAZMA ARTIK SANKİ DEVLET MESELESİ BU SAYGI SEVGİ ÇERÇEVESİNDE KONUŞULDU VE BİTTİ.SLMR

YUNUS GÜLER    26 Mart 2016 09:05 | İSTANBUL
:upset BENİM ADIMI SAÇMA SAPAN KULLANIP DURMAYIN BANA Bİ KERE PARA VERDİN 50TL DEDİNKİ BEN GELEMİYORUM DERNEĞE BENİM ADIMA YATIR BENDE GİTTİM YATIRDIM MAKBUZUNUDA SANA VERDİM.(BAHADIR ŞAHİN ABİ) BU GÜNE KADAR KİMSEDEN PARA ALIPTA YATIRMA FALAN YAPMADIM HİÇ BİRZAMAN ..!!

CEMAL ALPAT    25 Mart 2016 23:18 | BAŞAKŞEHİR
SAY BAHADIR ŞAHİN BEN YAZDIKLARIMIZI TOPLUM DEGERLENDİRSİN İSTEDİM SEN ISRARLA CEVAP VERMEMİ İSTİYORSUN BAK KARDEŞİM BU KONUDA SEN ANLAMAK İSTEMİYORSUN SON KEZ CEVAP VEREYİM SANA
1___YAZDIKLARIMA YORUM YAP DİYORSUN___ BADEMLİ KÖYÜ DERNEGİ TÜZÜGÜNÜ KABULLENEN BADEMLİ KÖYÜ DERNEGİMİZE GELEN HERKEZE KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK OLDUGUNU BELİRTTİM HALEN BUNU BİLE POLEMİK YAPMAKTASIN BEN DAHA NE YORUMU YAPAYIM SANA. DERNEK KAYIT DÖKÜMANINI ÇIKARTIYORUM İNANMIYORSUN YOK BEN YAŞAR TOK BAŞKAN ZAMANINDA FLAŞ TV SAMİ ÇELİK E YOK MUSTAFA AYDIN A ÇİÇEK YAPTIRDIM VS VS BAK KARDEŞİM YAŞAR TOK UN DÖNEMİNDE BEN DERNEK BŞK YARDIMCISI İDİM BİZ YÖNETİM KURULU OLARAK BÖYLE BİR HARCAMA KARARI ALMADIK Kİ SANADA BÖYLE BİR YETKİ VERELİM BENİM BÖYLE BİR KONUDAN BİLGİM YOK EGER SENİN SÖYLEMİN DOGRU İSE SANA BU KONUDA HARCAMA YAP DİYE TALEPTE BULUNAN ŞAHISTAN HARCAMANI AL BEN ÇİÇEK YAPTIRDIM DİYEREK AİDATINA MAHSUP ETMEMİZİ İSTEME BÖYLE BİRŞEY SÖZ KONUSU DEGİL SEN DERNEK ADINA BİR YETKİN VE SORUMLULUĞUN OLMADIGI HALDE HANGİ HAKLA NEDEN BÖYLE BİR HARCAMA YAPTIN ON TANE YÖNETİM KURULU ÜYESİ VARKEN. YUNUS GÜLERE VEYA BİRİLERİNE BİŞEYLER ÖDEDİGİNİ SÖYLÜYORSUN BAK KARDEŞİM SENİN DÖRT SENE İÇİNDE DERNEGE ÖDEDİGİN ÜCRET TOPLAMI 190 TL YAZI İLE YÜZ DOKSAN TÜRK Lİ RA SI 500 TL CİVARI FELAN DEGİL İNSANLARI YANLIŞ BİLGİLENDİRME VE ÇARPITMA VARSA DERNEĞİN MAKBUZU İBRAZ ET ANLAŞILDIMI
2¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬___KONYALILAR YEMEGİNE GİTTİGİNİ BENİM NEDEN GİTMEDİGİMİ VS DİYOSUN___
BAK KARDEŞİM SENİN NEREYE GİDİP GİTMEDİGİN BENİ HİÇ İLGİLENDİRMEZ DİLEDİGİN YERE GİDİP GİTMEMEKTE ÖZGÜRSÜN AMA BENİM NEDEN KATILMADIGIMI VS SORGULUYORSUN. BİR KERE SEN BENİM NEREYE GİDİP GİTMEYECEGİMİ ELEŞTİRME VE SORGULAMA HAKKINI SAHİP DEGİLSİN SANA KİM VERDİ BÖYLE Bİ YETKİYİ BEN DİLEDİGİM YERE DİLEDİGİM ÖLÇÜ VE SEVİYEDE GİDERİM YADA GİTMEM BU SENİ HİÇ ENTERESA ETMEZ ANLAŞILDIMI BEN DERNEGİMİZİ EN İYİ BİR ŞEKİLDE TEMSİL ETMEYE ÖZEN GÖSTERMİŞİMDİR BU İŞLER REKLAMLAN ŞOVLAN OLMAZ GÖSTERİŞLEN HİÇ OLMAZ ANLAŞILDIMI
3___BEN DERNEGİ ERKEKÇE ELEŞTİRDİM DİYORSUN___ SEN DERNEGİ ERKEKÇE ELEŞTİRMEDİN HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE EYVALLAH SAYGI DUYARIM. SEN ELEŞTİRİ YANINDA HAKARETLER ETTİN
ÖRNEK--- (YUUUH ULAN SİZİN DERNEGİNİZE) (HİDž….OLMAZ BEN EGLENMEME BAKARIM) (İHRAÇ İHRAÇ İHRAÇ YUHHHH ULAN YUHH AYIPPP) (KORKU CUMHURİYETİ Mİ ULAN BURASIN TÜSİAD MI MÜSİAD MI KÖY DERNEĞİ BU KÖYYYY)(DUYUNNN DİLSİZ ŞEYTAN OLMAYALIMMM) (HANGİ DERNEK PAZAR GÜNÜ ALBAY…….. TEGMENLERİN DERNEGİMİ BİTTİ O İŞ ARTIK SON HAFTA ZARF GÖNDERİYORLAR KAFAMIDA BOZUYORLARRR SAMİMİYETSİZLER VE YANDAŞLARI YUH SİZİN KÖYLÜLÜĞÜNÜZE BE YUHHH) AK SAKALLI BARONLAR VS VS VS ___ BU YAZILAR SANA AİTMİDİR DEGİLMİDİR BUNLAR ELEŞTİRİMİDİR HAKARETMİDİR BUNLARI BIRAKALIM TOPLUM VİCDANINDA DEGERLENDİRSİN KARAR VERSİN İSTERSEN.
4____ BENİM SENLE BİR SORUNUM YOK DİYORSUN AMA BU KİN NEFRET NEDEN DİYE SORUYORSUN____ BAK YİNE SÖYLÜYORUM BENİM SENİNLEN ŞAHSİ KİŞİSEL BİR SORUNUM YOK SORUNUMUN OLMASI YADA OLABİLMESİ İÇİN İŞ ORTAKLIGI MİRASÇI TİCARİ BİRTAKIM BİRLİKTELİKLER OLURSA BUNLARDAN KİŞİSEL SORUNLAR DOGABİLİR BUNLARIN BİR TANESİ VARMI SENLE ARAMDA YOK DOLAYISI İLE SENİN DERNEGE OLAN DAVRANIŞLARIN NETİCESİNDE BÖYLE BİR SONUÇ ÇIKARIYORSUN DOGRU DEGİL Kİ HİÇKİMSE BİR DİGERİNİ SEVMEK ZORUNDA,DA DEGİL HAREKETLERİN TAVIRLARIN SÖYLEMLERİN BEN KÖYÜME KÖYLÜME DERNEGİME ÇOK ŞEYLER YAPTIM BANA TEŞEKKÜR PLAKET BİLE VERİLMEDİ VS TARZI SÖYLEMLERİN BİRİNCİ DERECEDE ETKENDİR SENLE MESAFELİ OLMAMIN BRAK TOPLUM SENİ DEGERLENDİRSİN BU DAHA DOGRU OLMAZMI
BİRDE YAZDIKLARINI SİL VEYA KALDIR DİYE MSJ ATMIŞSIN SANA TAVSİYEM BİRDAHA BÖYLE BİR YOL VE YÖNTEME KALKIŞMA YAYINLANAN YAZILAN O SAYFADA SÜRESİZ KALIR SANA BİR DOST TAVSİYESİ BİRAZ KENDİNE GEL VE KENDİ KENDİNE DÜŞÜNEREK ÖZ ELEŞTİRİ YAP ACABA BİR HATA YADA HAKSIZLIK YAPIYORMUYUM BUNA İHTİYACIN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
CEMAL ALPAT DERNEK BAŞKANI

BAHADIR ŞAHİN    23 Mart 2016 01:14 | İstanbul
banessi_fur@hotmail.com.
Sayın başkan sayınCemal Alpat.
1-Öncelikle bana tek tek yaz dediniz bende bir kaçını yazdım, yorumunuzu yapmanız gerekir.
2- istifa tarihimi yanlış hatırlamış olabilirim. Ama ben hayatımda utanıcağım bir şey kolay kolay yapmam rezilde olucağım birşey yapmam, ben hatırlayamadım buyrun açıklayın.
3- aidat olarak M. Yılmaz abi her verdiğimin makbuzunu anında vermiştir onu kesinlikle zan altında bırakmam. Lakin iki kere Y. Tok başkanın zamanında çelenk yaptırdım başkanın talimatıyla biri Sami Çelik için Flas tv. Ye. Birde B. Hisarlıklı şu an Bozkır der yön. Olan Mustafa Aydının dükkanı yanmıştı oraya yaptırdım ve bizim köylü Mehmet Alhaya yaptırdım. Bunların dışında şahsi olarakta böyle organizelere kendim yaptırmışımdır sorbilirsiniz M. Alhaya. Birde biz gençlik eğlenceli toplantılarımızda ödemeye başlamıştık bir veya iki kere yunus gülere veriyorduk birini ona verdim öbürünü hatırlamıyorum, belkide bi ödeme yapmışımdır yalan olmasın. Aşağı yukarı 500 gibi dedim zaten.
4- ilk yazınızdakide şimdikinide tam anlamış değilim, açıkça ya gelmeyin kardeşim, yada buyrun gelin deyin anlamakta güçlük çekiyorum. Bana gelme deme hakkınız zaten yok ama sşz nşyetinizi söyliyeverin.
5- ya bana rekkam falan diyip duruyorsunuz. Bakın şunu iyi bilin benim reklamla hiç bir işim yok bunu anlayın artık. Benşm içimde Konya, Bozkır, Bademli sevgisi var. Daha iki gün önce Cemile Sultan korusunda ücretli yemek vardı, Konyalılar ırda diye işimizi bırakıp iki saat de olsa, Anadolu yakasına gittim bumu reklam, siz niye yoktunuz bir Konyalı olarak. Zaten eski yönetimle ilk zaman iyiydi iyi gördük her programa çaprıldı çopuna gelmiyşnce şimdikiki gibş yazdım hatta tartıştık kim olduğunuda bilmiyorum adını yazmıyordu dernek yön. Diyordu. Bakarsanız göreceksiniz. Isyanım köyümün der. Baş. Nın büyük programlarda olmasıydı.
5- benim senle bi sorunum yok diyosunuz ama yazılarınız hiç öyle demiyor. Bu kin netden geliyo bilmiyorum.
6- ben derneği eleştirmiş olabilirim erkek gibi arkadan fiskosla değil açıktan eleştirdim. Ama hiç bi zaman bi saygısızlık yspmamışımdır. Size bile her gördüğümde masanıza gelip selam veriyorum, siz aynı sıcaklığı gösteriyorum dşyebilirmisiniz. Varsa bi şey oturup konuşalım. Bi toplantıya çağırın geliyim ne haksızlık yapmışım konuşslım. Kime kötülemişim onlarda gelsin gelsinki gerçekler konuşulsun. Ne zaman çağırırsanız gelicem.

DERNEK YÖNETİM KURUL    22 Mart 2016 21:56 |
02 MART 2016 TARİH İTİBARİYLE YENİ DERNEK ÜYELERİMİZ
1-İSKENDER TOK
2-MEVLÜT KARAKOÇ
22 MART 2016 TARİH İTİBARİYLE YENİ DERNEK ÜYELERİMİZ
3-OSMAN ARSLANTAŞ
4-EYÜP SAYIN
5-SADETTİN ZENGİN
6-SÜLEYMAN DEMİR
7-YUNUS YILMAZ
8-ABDULLAH YILMAZ
9-MEHMET ŞAHİN
YENİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZA ARAMIZA KATILMALARINDAN DOLAYI HER BİRİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDER SAGLIK MUTLULUK HUZUR VE ESENLİKLER DİLERİM
DERNEK YÖNETİM KURULU ADINA DERNEK BŞK CEMAL ALPAT

CEMAL ALPAT    21 Mart 2016 22:54 | BAŞAKŞEHİR İST
SAY BAHADIR ŞAHİN YAZDIKLARINA YORUM VE CEVAP VERMİYECEM DEGERLENDİRMESİNİ BİZLERİ TANIYANLARA BIRAKALIM DİYORUM. YALNIZ BİR İKİ KONUDA ZARURİ AÇIKLAMA YAPMAYI GEREK GÖRÜYORUM
1__ DERNEK YEMEGİNE GELMEDİGİNİ SÖYLEMİŞTİN BENDE DERNEK YEMEGİNE GELMEDİĞİNİN İSABETLİ OLDUGUNU BELİRTMİŞTİM SENİN CEVABIN BİR DERNEK BAŞKANINA VE İNSANLIĞA YAKIŞIRMI VS DİYE CEVAP VERMİŞSİN… SANA CEVAP VEREYİM TAM SEVİYENİ VE KİŞİLİGİNİ BELLİ EDEN BİR CEVAP VERMİŞSİN ŞAHSIMA İNSANLIK DERSİ VEREN BİRİNE HERHALDE EN ÜSLUBU MAKUL CEVAP BU OLSA GEREK
2__ BEN KENDİM İSTİFA ETTİM YANLIŞ BİŞEYLER DUYDUYSANIZ ONUDA KONUŞALIM ÖNCEKİ BAŞKAN GİZLİCE BEŞ ALTI ARKADAŞIMIZI ÇAGIRDI BÖLÜNME VS BAHSEDİYORSUN. EVET DERNEK GENEL KURUL ÖNCESİ BU TARZ KONUŞMALARIN GÖRÜŞMELERİN BENZER BİŞEYLERİ BENDE İŞİTTİM FAKAT TANIK DEGİLİM GÖRMEDİM DOGRUDA BULMADIGIMI BELİRTTİM AMA SENİN İSTİFA ETME TARİHİN BU OLAYDAN ÇOOK ÖNCEKİ TARİHLERDE OLMUŞTUR EN AZ BİR YIL ÖNCEDİR VE NEDENİDE SENİN BAHSETTİGİN KONU DEGİL GERÇEK NEDENİ ÇOK SAMİMİ OLDUGUN ÜÇ DÖRT ARKADAŞININ SANA KARŞI VERDİGİ TAVIR VE TEPKİSİNDEN OLMUŞTUR BUNUDA SEN KENDİN ANLATTIN SÖYLEDİN BİR BAŞKASI DEGİL BU KONUYU AYRINTILI YAZARSAM ÇOK MAHÇUP OLURSUN İKİ KİŞİ ARASINDA KONUŞULAN SÖZLERİN AFİŞE EDİLMESİNİ DE DOGRU BULMAM
3__DERNEĞE 500 TL CİVARI AİDAT ÖDEDİGİNİ VE İBRAZ EDİP KANITLAYACAGINI SÖYLÜYORSUN (BUNLARI BURADAN YAZMAM ÇOK HOŞ OLMASADA İNSANLARA YALAN YANLIŞ BİLGİLER VERİYORSUN VE YAZMAK ZORUNDA BIRAKTIGIN İÇİN AÇIKLAMA ZARURETİ DOGDU)ŞİMDİ SANA BURDAN SENİN DERNEK KAYDINI ÖRNEGİNİ YAZAYIM.
149 NOLU KAYITLI ÜYE BAHADIR ŞAHİN TC…… TLF NO…. İKAMET…… VS….. ÜYELİK TARİHİ 01/01/2010 ÜYELİKTEN ÇIKIŞ TARİHİ 08/02/2014 TOPLAM 50 AYLIK BİR ÜYELİK SÜRECİ. ÖDEMEN GEREKLİ AİDAT TOP 1000 TL
ÖDEMELER (30/04/2012 50 TL) (26/03/2013 50 TL)¬¬ (09/09/2013 50 TL) (23/12/2013 40 TL) YANİ ÜÇ KEZ 50 TL –BİR KEZ 40 TL ÖDEMİŞSİN TOPLAM 190 TL.
4 YIL İKİ AY DERNEK ÜYELİĞİN SÜRESİNCE ÖDEDİGİN RAKAMLAR TOPLAMI 190 TL ÖYLE YAZDIGIN SÖYLEDİGİN GİBİ 500 TL CİVARI FALAN FİLAN DEGİL VE DERNEGE 810 TL HALEN BORÇLU GÖRÜNÜYORSUN
NET BİR ŞEKİLDE SANA ŞUNU SÖYLEYEYİM SEN BADEMLİ KÖYÜ SOSYAL DAYANIŞMA YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR DERNEGİNİ ELEŞTİRECEK VE SORGULAYACAK BİR KİŞİ DEGİLSİN ÇÜNKÜ SEN ÜYE DAHİ DEGİLSİN SEN BADEMLİ KÖYÜ DERNEGİ DİYE BİR DERNEK TANIMIYORUM DİYEN HER ORTAMDA DERNEK VE DERNEK YÖNETİMİNİ SAYGISIZCA KÖTÜLEYEN KİŞİSİN..İKİNCİSİ BU DERNEK SAYFASINI SENİN REKLAMINA ALET ETMEM BUNLARIN CEVABINI VERMEK İSTERSEN BU SAYFADA DEGİL BİR BAŞKA YER VE ORTAMDA VER BEN MÜSAİTİM DİLEDİGİN ORTAMADA UYARIM SLMR
CEMAL ALPAT DERNEK BAŞKANI 21/03/2016

Bahadır ŞAHİN    17 Mart 2016 02:10 | İstanbul
Banessi_fur@hotmail. Com
Sayın başkan bende size kısaca cevap vereyim. 1 :: ben sizegüzel şeyler yapmaya çalışıyorsunuz diyorum siz, yok eski yön. Dekilerde iyi şeyler yaptı deyip, sanki ben onlara bişey demişim gibi çaptırıyorsnuz. 2 .. Bana yemeye katılmaman isabet olmuş demen ne kadar bir başkana yada insanlığa sığar. 3... Aşdat Borçlar için tüm arkadaşlar için konuştum ve borcu olanların çoğu çalışan arkadaşlarımızdır 1.000 -2.000 tl borcu ödemek zordur burdan bir indirim istedik gayet de doğaldır bunu devlet bile yapıyor artı elden borç vermiş gibi konuşuyorsunuz,sonuçta bu gönül işidir gönlümüz olmasa köyümüzde gece 12 ye kadar ne işimiz var taa karşı tarafta oraya oniki boş yere gelmedi. 4.... Ben kendim istifa ettim bunla ilgili yanlış şeyler duyduysanız onuda konuşuruz. İstifa etmemin sebebide aramızdan beş altı arkadaşı gizli bir şekilde çağırıp konuşup bölünmelere yol açtığı içindir.(burası eski başkanla ilgili sizle değil). 5...Bana diyorsunuzkinsrn ne yaptın maddi manevi diyorsunuz ve ben hol olmasada size bir kaçını isim vermeden yazıyım. ama gerekirse hepsini ispatlarım. aklıma gelen bir kaçını yazıyım. 1,,, daha bugün bir Bozkırlı Av. Hakim oldu ve beni arayarak teşekkür etti bizde hayırlı olsun dedik. Kolay biley değil bunuda bilin. 2,,, köyümüzde gelenek haline gelen ve çok çok güzel olan Bayramlaşma olayını ben iki üç yıl düşünerek içimde olgunlaştırdım ce size yani derneğe yazdım on on beş gün bekledim sesiniz çıkmadı ve arkadaşlara sundum tüm arkadaşlar tam destek verdi ve aramızda para toplayarak (2400 tl) bir sürü hediyeler ve Kuran a geçen çocuklara ayakkabı aldık. Bunları bir karşıda bir bu tarafta yemekli toplantı ve dört beş kerede dört bel kişi top. Yaparak şekillendirdik ve bu fikir tamamen bana aittir. Karşısaki yemeğe iftar saatinde gitim o trafiğe girmek bile bir iştir siz görmesenizde. Her şey biyana şu Bayramlaşma olayını benim öncülüğümde ve arkadaşlarında tam desteğiyle olduğunu görseniz sadece teşekkür ederdiniz ama benden maddi ve manevi bir şey görmediğinizi yazıyorsunuz. Arkadaşlar tam destek vermiştir tek başıma bir şey yaptım demiyorum yanlış anlaşılmasın. Bir kaç tane daha sayıyım kısa kısa ...3... Çattaki barajdan hiçbirinizin haberi yokken Bozkır eski der. Baş. La Ankara gidip kendi arabamla milletvekiliyle, Devlet su iş. Gnl. Mü. Le ve bir kaç görüşme ve sonunda başardık ve su seviyesi yükseldi beş metre eğer üç metre daha yükselseydi Bademli köyünede su gelicekti, halende dike getiriyoruz. Mehmet Apan a sorabilirsin,,, 4, Bozkırlar der. 6 sene görev yaptım piknikte o çadırları kendi ellerimizle kuruyoruz, her 15 günde top. Yemek verilcek tüm köylere eksik var beyler pamuk eller ceplere dendimi ne gerekiyosa yapmışımdır sorabilirsin. Ve Bademli temsil edilmiyordu orda ve ben nasıl etmişim nasıl çalışmışım sorun. 5,,,Tam bilmesemde 500 gibi aidat ödedim ispatlarımda eğer kayıtlarda yoksa. 6,,, bu sene köye yapılan du deposu için iki sene önce Konya bldy. Baş.ka Şstanbulda ve seydişehşrde sıkı sıkı konuştum ne olur su dedim ve onla İstanbulda bayağı ısrarcı olduğım için ilgikncem sözünü verdi bana. İstanbuldakine Faruk gür şahit. Seydişehirdekine Memiş Sayın şahit. Hatta faruk ben ve başjanla resim duruyo. İlla ben dedim oldu demiyorum ama bi faydamız olmuştur herhalde. 7,,, ciddi bir hastalığı olan bir köylümüzü sağlık BAKANIYLA bir şekilde görüştürdüm alamadığı ilaçları bir süre aldı sonra ne oldu bilmiyorum. 8,,,ilk futbol turnuvasının tüm organizasyonunu antramanları ve çoğu şeyi organizesini yaptım. bir sürü gencin birbiriyle tanışmasınada sebep oldu Derneğimiz istediğimiz masrafı verdi. M. Zengin baş. Mızdı tekrar teşekkür edeim kenikerine. Şuda bi gerçek orda ben cebimden gönüllü olarak bayağu bir harcama yaptım. Ve şu anki takımın yarısı o kadro yine ve üçüncü olmuştuk. 9,,, Bozkır kaymamıyla, bldy. Baş. İlçe baş. Het zaman köyümüz için Ahırlıya bağlı olsakta bazı şeylerde geri kalmaması için sıkı sıkı muhabbet sohbet. Kaymakama Hürriyet Gür abide gelmilti benle sorabilirsiniz. Evimize kadarda gelmiştir Kaymakam, Bldy baş. Ganizon kom. Karakol kom. Bizim bahçede oturduk ve köylülerimizede çağırmıştım buda bir hatır olsun köyümüzün diye. 10,,,katkı illa aidatla olmuyo sayın başkan gençlerle yemek yiyorduk sizde gördümüz köylü gençlerimiz kaynaşsın diye ve o yemeklerin bedeli 1.000 - 1.500 tl yi buluyordu. Sayın başkan. Sayın başkan Bakın beyazıtta kaybolan cüzdan Bademli köyü olduğu için beni buluyorsa,,, bozkır bld. Baş. Bizim köylü evlilik için bana soruyorsa,,, B. Evlerde iki tane köylümüz için Kaymakam beyle ben görüşüyorsam,,,şu an iktidar partisinin ilçe yönetimide yer alıyorsam,,,okuyan gençlere maddi manevi destek oluyorsam azda olsa,,,nir köylümü ist. Bld. Otobüs Aş. Nin genel müdürüne direk götürüyorsam,,,,, VE. VE. Sizde bunları yapanları hiçe sayıcaksınız YOK böyle bir şey. He bunlara da ne diyeceksiniz merakta ediyorum doğrusu. gece iki oldu daha çok derimde gerek yok yaz dediğiniz için yazdım. Birde resimden falan söz etmişsiniz iyi reklam yapıyormuşum güldürdünüz beni. Bakın daha dört gün önce Sayın Vekilimiz A. Başçıyla resim çektirdiniz tek başınıza. Ben resim çektirmeden önce O adamla her seçimlerde, toplantılarda kapı kapı beraber gezmişizdir. Çocuklarımın yada işimin vaktinden çalmışımdır. Kimseyle bedevaya resim çekilmem bunuda bilin. Reklemada ihtiyacım yoktur,hiç kimseyede minnetim yoktur. Bana ALLAH ım ve vetdikleri yeterli. Saygılarımla.

DERNEK YÖNETİM KURUL    16 Mart 2016 11:42 | BAŞAKŞEHİR
1--KÖYÜMÜZ VE DERNEĞİMİZİN BAYANLARINI DERNEK BÜNYESİNDE AKTİF HALE GETİREBİLECEK BU KONUDA MANEVİ KATKI YAPACAK AVRUPA YAKASI ANADOLU YAKASI TEMSİLCİLERİ OLARAK ÇALIŞABİLECEK HANIM KARDEŞLERİMİZE İHTİYACIMIZ VARDIR

2--DERNEK SİTESİ SAYFAMIZI YÖNETEBİLECEK (YAZILIM, İLETİŞİM, TANITIM, REKLAM VE BENZER BİRÇOK KONULAR) GÖNÜLLÜ BEDELSİZ BU KONUDA BİLGİ BİRİKİMİ OLAN KONUYA VAKIF ARKADAŞ ARANMAKTADIR YARDIMCI OLACAK ARKADAŞIMIZIN
TLF 0532 366 80 88 ARAMASI RİCA OLUNUR
DERNEK BAŞKANI CEMAL ALPAT


467
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Bademli Köyü Derneği

Duyurular

GENEL KURUL DUYURUSU

BADEMLİ KÖYÜ SOSYAL DAYANIŞMA YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR DERNEGİMİZİN OLAGAN GENEL KURULU 27 MART 2021 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 13.00 DE ŞİRİNEVLER MAH ALPTEKİN SOKAK NO 11 BAHÇELİEVLER İST DERNEK TEMSİLCİLİGİMİZDE YAPILMIŞTIR
YÖNETİM KURULU.
CEMAL ALPAT HALİM TOKSOY YAKUP YİGİT AHMET DURSUN ADİL GÜR BAYRAM ÇELİK YUNUS GÜLER REMZİ DURSUN EYÜP ARIKAN FARUK GÜR VELİ UÇAR ABDULLAH AVCU MEHMET ALİ ALTUNER UGUR SELÇUK.DERNEK AİDAT YATIRMA


SAYIN ÜYELERİMİZ AİDATLARIMIZI İNTERNET ÜZERİNDEN YATIRABİLİRSİNİZ DERNEK HESAP NUMARAMIZ ŞEKERBANK ŞİRİNEVLER ŞB BADEMLİ KÖYÜ DERNEGİ İBAN NO: TR56 0005 9022 6053 5022 6562 65 DERNEK AİDAT BEDELİ AYLIK 30 TL YILLIK 360 TLBADEMLİ KÖYÜ DERNEK
BADEMLİ KÖYÜ DERNEGİMİZİN 27 MART 2021 C

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

  • KÖYÜMÜZDE MAALESEF OKUL YOKTUR ANCAK İLK ORTA VE L...
  • köyünüzde orta okul var mı kpss tercihlerim için s...
  • BUGÜN İTİBARİYLE KÖY KAMERAMIZ UYGULAMAYA GEÇMEMİŞ...
  • sayın üyelerimiz aidat bagış vs ödemeisteyen üyele...
  • Bir avcı, evine gelen misafirlerine eski bir ayı p...

Üye Girişi

Üye Girişi

KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi